Jak poradzić sobie z bólem kolana?

bardz boli mnie kolano, potrzebuje pomocy, aby zmniejszyć ból kolana,ortopeda stwierdził, iż mam schudnąć.,9 mam niedoczynność tarczycy). Proszę o pomoc dla kolana nie dietę( moja dieta dzienna wynosi 8oo cal. ćwiczenia). Mam problem z kręgosłupem - 2 kręgi lędźwiowe zbliżają się do siebie) a teraz kolano . Jak poradzić sobie z bólem.

Magdalena StusiĹska

W uśmierzeniu bólu mogą pomóc zimne okłady i odciążanie nogi.
Oczywiście redukcja wagi jest konieczna.