Jak poradzić sobie z bólem kręgosłupa, który uniemożliwia chodzenie?

Witam serdecnie, 5m-cy temu urodziłam córeczkęprzez CC. Przez całą ciąże dokuczał mi ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Po urodzeniu dziecka ból nie minął. W ciąży przytyłam 23kg , 2 tyg.po urodzeniu córki zrzuciłam 16kg i zostało mi jeszcze 6kg, ale waga stanęła w miejscu i warze 66kg. Zauważyłam, że moja postawa po urodzeniu dziecka nie zmieniła się tzn.brzuch wypinam do przodu a kręgosłup jest wygięty. Nie potrafię inaczej chodzić i mama wrażenie, że moje ciało już zapomniało jak prawidłowo się chodzi??

Na pewno konieczne odciążenie i regularna gimnastyka wzmacniająca mięsnie przykręgosłupowe; Ćwiczenia posturalne
Trudno ocenić bez badania ; Jaki ogólny stan zdrowia, objawy bólowe?
wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; laryngologiczna
Pozdrawiam i zapraszam