Jak poradzić sobie z bólem migdałków?

Mam 33 lata. W poniedziałek spuchł mi węzeł chłonny gardła. Poszedłem do lekarza, zdiagnozował anginę. Dostałem antybiotyk Ospen. Po 2,5 dniowej kuracji nie mogąc wytrzymać z bólu, poszedłem na SOR. Tam przebadał mnie laryngolog. Zmienił antybiotyk na Klacid-biorę od 48h. Stosuję też Glimbax, Gardimax i Pyralginę. Jest coraz gorzej. Migdałki są coraz większe, ok 7mm luzu między nimi. Ból do nie wytrzymania-nie działa Ketonal, ślinę wypluwam, bo nie potrafię połknąć. Kiedy iść ponownie na SOR??

Nie lecz się nigdy na SOR. SOR jest od urwanych nóg i głów i ratuje często czyjeś życie a Wy zawracacie Mu tyłek bólami gardł! SOR to zbiór przypadkowych lekarzy którzy nie poprowadzą Ci dalejTwojej choroby i potraktują Cię bezprzedmiotowo. Odczep się od SOR! Idź na ostry dyżur laRYNGologiczny ponieważ masz albo ropień okoołmgdałkowy do nacięcia albo mononukleozę zakaźną do leczenia w oddziale chorób zakaźnych?!