Jak poradzić sobie z bólem po wyrwaniu zęba?

Witam, dziś mija 3 dzień od usunięcia ósemki. Nie chirurgiczne , po prostu wyrwanie zęba , zajęło to dosłownie 5 sekund i po wszystkim. Nie spuchlam, z rany nie leciała krew wogóle. Po tym jak przeszło znieczulenie jest jakiś koszmar :( jak nie wezmę Leku to nie mogę wstać z łóżka. Ból promieniuje do głowy, to jest najgorsze, do ucha i na inne zęby i jest pulsujący, nie do wytrzymania...rana Wyglada jak dziurka, nic więcej. czy po usunięciu ósemek może tak być czy coś się dzieje ?

Proponuje zdjecie rtg żeby sprawdzic czy wszystko zostało usuniete w calosci. Może być to też suchy zebodol i z tym trzeba się zgłosić do lekarza.