Jak poradzić sobie z bólem pod żebrami trwającego od 2 tygodni?

Witam, mam 29 lat, od dwóch tygtygodni zmagam sie z bólem z prawej i lewej strony pod pachą i na zebrach. Ból umiejscowiony jest z przodu pod piersią na kościach zebrowych i przechodzi w bok pod pache i spod pachy w dol lub na plecy. Mam stwierdzony piasek w nerkach czy to możliwe że ból aż tak promieniuje?

Lek. Michał Lenard

Konieczne może być osobiste badanie. Sugeruję wizytę u Pańskiego lekarza rodzinnego, który po zbadaniu Pana zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!