Jak poradzić sobie z brakiem orgazmu pochwowego?

Witam serdecznie, mam pytanie jak poradzić sobie z brakiem orgazmu pochwowego? Jakie są jego przyczyny i jak do niego doprowadzić? Dodam, że mam odpowiednie libido, popęd seksualny.Kiedy współżyje czuję przyjemność, jednak nie mam możliwości szczytowania, co może być nie tak?

Witam serdecznie,

Jak najbardziej to jest możliwe. Wiele kobiet nie doświadcza orgazmu pochwowego, co nie oznacza, że ich poziom podniecenia jest nieprawidłowy. Zachęcam do konsultacji z seksuologiem, bo być może trudność nie jest natury fizycznej, ale jej podłoże może tkwić w pewnych blokadach psychicznych.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA