Jak poradzić sobie z brakiem przyjemności i bólem penisa podczas seksu oralnego?

Witam. Mój partner jest "zbyt wrażliwy" na seks oralny. Sam tak twierdzi. Przy pieszczeniu żołędzi i nasady penisa sprawia mu to w pewnym stopniu ból, a nie przyjemność, członek "oklapuje", jednak przy normalnej penetracji wszystko jest w porządku. Czym jest to spowodowane i czy można coś na to poradzić?

U osób nieobrzezanych, a takie przeważają u nas, ta okolica jest bardzo wrażliwa.
Jeśli to nie pomoże, to należy rozważyć wizytę u lekarza specjalisty urologa lub seksuologa.
Krem kosztuje ok.30zł i jest dostępny w wielu aptekach bez recepty.
Pozdrawiam. JW