Jak poradzić sobie z brakiem zaufania do ludzi?

Witam moim problem od dawna jest ufać samej sobie a co dopiero komuś, a zaczęło się to po nie udanym związku poprzez chłopaka który mnie ciągle oklamywal a ja nie zdawałam sobie z tego sprawy teraz jestem w nowym związku ale nie potrafię zaufać swojemu chłopakowi mimo iż zawsze stara mi wszystko mówić jak moge sobie z tym poradzić?

Witam,
zalecana jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem.
Pozdrawiam serdecznie