Jak poradzić sobie z czerwienieniem się twarzy?

Witam, mam problem z zaczerwienieniem sie twarzy. Zaczerwienienie utrzymuje sie stale czasem nieznacznie od sytuacji na policzkach. Podczas sytuacjach stresujacych sie nasila. Chcialbym tego uniknac. Jak moge poradzic sobie z tym? Jestem osoba dosc nerwowa i moze byc to zwiazane glownie z tym. Jednak zaczerwienienie wystepuje zawsze w tym samym miejscu. Skora obok policzkow nie jest czerwona. pozdrawiam Konrad

Witam, w mojej ocenie najlepszym zabiegiem korygującym rumień jest IPL - to rodzaj terapii intensywnym światłem, podobny do zabiegów laserowych. Wykonuje się kilka, zwykle 5-6 zabiegów w odstępach około miesięcznych. W efekcie zmniejsza się zarówno stałe zaczerwienienie jak i rumień napadowy.
Pozdrawiam,
Jacek Toboła