Jak poradzić sobie z depresją i brakiem sensu życia?

Mam depresje już od bardzo dawna i nie radzę sobie z tym ,nie potrafię z kimś o tym porozmawiać bo nie mam wsparcia :( w tej chwili czuje jak by moje życie było bez sensu mam załamke i nie radzę sobie

Witam,
wskazana jest szczera rozmowa z psychologiem szkolnym, wychowawcą i rodzicami oraz długofalowe wsparcie psychoterapeutyczne.
Pozdrawiam serdecznie