Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak poradzić sobie z dzieckiem, które przeklina?

Witam chodzi o dziecko ma 5 lat.!nierdzimy sobie z nim strasznie przeklina a co najgorsze są dni dobre i najgorsze co wtedy wpada w panikę agresję ze ciężko to opanować zuca co popadnie tragedia boje się zeby sobie krzywdy nie zrobił wielkiej .Pani psycholog twierdzi bo dała parę wskazówek jak postępować ale to jest bardzo trudne to są ataki nikt tego nie rozumi .Wiec oprócz pani psycholog można szukać gdzieś pomocy do na prawdę pomogą mi wyjść z tego???
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Proszę zastosować się do tego co sugerowała Państwu Pani psycholog, pomimo tego, że jest to trudne. Bo nie musi być łatwo, chodzi o to aby było warto.

Po drugie, przeklinanie dziecko musiało usłyszeć przynajmniej raz. I teraz pytanie do Pani. Czy w Państwa domu przeklinacie? Podejrzewam, że tak. A jeśli tak jest to proszę się nie dziwić, że dziecko przeklina. Modelowanie działa czy chcemy, czy nie chcemy. Proszę to zapamiętać i pracować nad własnym sposobem wysławiania się.

Pozdrawiam! Magdalena Nagrodzka PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
0

Witam Panią Serdecznie,

Zachęcam Panią do konsultacji z lekarzem pediatrą, który prowadzi i zna Pani syna. Lekarz zadecyduje, jak można pomóc Pani i dziecku.

Życzę Pani wszystkiego dobrego, Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy