Jak poradzić sobie z emocjami po odkryciu zdrady żony?

dowiedziałem się że przed laty żona przez długi okres mnie zdradzała,teraz nie mogę tego zapomnieć jak mogłem tego nie zauważyć,bardzo ufałem żonie i głeboko wierzyłem że mnie nie zdradzi terazcały czas myślę otym i wszystko sobie kojrzę ztymi zdradami gdy tylko się obudzę to od razu mam erezdrady na myśli jestem nerwowy dochodzi miedzy nami do spięć kłótni inie żałuję jej tych złośliwosci i tych wyrazów na ;K; wiem że to wszystko nie ma już sensu i chciałbym o tym zapomnieć ale nie mogę byłem u dwóch psychologów ijednego psychiary ale nic mi nie pomaga jestem na granicy wariactwa myślę o samobójstwie może pani coś mi doradzi.

Witam Pana,
na to co było nie mamy wpływu, ponieważ nie można cofnąć czasu, na to co jest teraz i co będzie mamy wpływ.
Zdrada to uczucie, które jest interpretowane złością, współistniejące z bólem i cierpieniem. Pojęcie zdrady dotyka nas w aspekcie wartości, kiedy czujemy się nie dość dobrzy, wtedy cierpimy. Proszę pamiętać, że kryzysy są rozwojowe, w przypadku, kiedy przeszłość rzutuje na teraźniejszość, wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne. W Pana przypadku wskazane jest wybaczyć zdradę, z pomocą specjalisty będzie łatwiej zrozumieć problem.
Pozdrawiam serdecznie