Jak poradzić sobie z lękiem, że nie znajdę pracy po studiach?

Boję się, że po studiach nie znajdę żadnej pracy i tylko zmarnuję czas oraz pieniądze rodziców.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zachęcałabym Panią, by sięgnąć po specjalistyczne wsparcie Psychologa, najlepiej poznawczo-behawioralnego, by mogła Pani dotrzeć do przyczyny Pani symptomów lękowych oraz zrozumieć Siebie oraz swoje funkcjonowanie, by skutecznie radzić sobie z wyzwaniami.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Szanowna Pani,
zachęcam do skupienia się na tym, co jest "tu i teraz", proszę określić swoje potrzeby i oczekiwania. Wyznaczyć sobie realny cel i w miarę możliwości realizować jego etapy. Zastanawianie się nad tym, czy zmarnuje Pani pieniądze, czy nie? lub znajdzie pracę czy nie? To takie błędne koło "I tak i Nie". Przydałoby się Pani wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.
Pozdrawiam serdecznie