Jak poradzić sobie z mężem DDA?

Jestem z mężem DDA od 22 lat, mamy 2 córki ale zycie z nim to wieczna walka .Ciągle kłótnie, niska samoocena z jego strony,agresja,ciągle zmiany decyzji, Jak jest cudowny i kochany tak za chwile ,tyran, potrafimy tydzień ni3 rozmawiać ze soba ,a pozniej jak by nigdy nic ,psy psycholog odpada ,niechce słyszeć, rozmawiac tez nie potrafi, co mam robic

Witam, jeżeli mąż nie chce skorzystać z pomocy psychologicznej, być może warto aby poszukała Pani pomocy psychologicznej dla siebie. W rozmowie z psychoterapeutą zastanowić się jak postąpić w obecnej sytuacji. Znaleźć dla siebie pomoc i wsparcie.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka