Jak poradzić sobie z myślami samobójczymi u 22-latki?

nienawidzę się. Z jednej strony chcę się zabić, ale nie chcę zostawiać bliskich, nie wiem co robić?!

Witam,

wskazana jest pomoc specjalistyczna, konsultacja psychiatryczna (farmakoterapia), pozwoli na unormowanie nastroju oraz równolegle zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna - skuteczna metoda leczenia problemów; depresyjnych, lękowych, nerwicowych., pomoc można otrzymać w Poradni zdrowia psychicznego (NFZ).

Pozdrawiam serdecznie