Jak poradzić sobie z myślami samobójczymi u 24-latki?

Mam dość nie chce dłużej żyć nie wiem co mam robić już przed oczyma mam własną śmierć

Witam,

zalecana jest konsultacja psychiatryczna oraz psychoterapia poznawczo - behawioralna, pomoc można uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).

Pozdrawiam serdecznie

Dobry Wieczór Pani,

Tak nie musi być!
Proszę nie czekać, pozwolić sobie pomóc, poprosić o obecność bliską dla Pani Osobę i udać się do Szpitala.

Chcę Pani powiedzieć, że jest Pani ważna i zawsze jest rozwiązanie, nawet wtedy gdy tego Pani nie zauważa.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Zachęcam do jak najszybszego zgłoszenia się do najbliższego Pani miejsca zamieszkania szpitala psychiatrycznego, aby uzyskać natychmiastową pomoc.