Jak poradzić sobie z nadkwasotą?

Pisałam do Państwa z USA ale nie nadmieniłam, część rzeczy które mogą być przydatne, jestem po wypadku w sklepie jako klient moja sprawa sądowa trwa już 3 lata, bardzo się tym denerwuje najchętniej jeszcze dziś wróciłabym do polski objawy moje to może i nerwica ale sadzę że jest też to nadkwasota nie potrafię dać sobie z tym rady,bardzo proszę o pomoc. Pewnie ktoś zapyta czemu do was pisze ? Dobre pytanie bo choć was nie widzę bardziej wam ufam a niżeli tutejszym lekarzom! Ania.

Milena Lubowicz

Nie wiem jakie leki dostępne są w USA bez recepty, w Polsce można dostać niektóre preparaty np. omeprazolu bez recepty. W przeciwnym razie konieczna będzie wizyta u lekarza.
Pozdrawiam