Jak poradzić sobie z narastającym gniewem i chęcią zemsty?

witam, Jak poradzić sobie z narastającym gniewem i chęcią zemsty? Mam wrażenie ze wszystki negatywne odczucia kieruje do nowej partnerki mojego byłego narzeczonego, dla której mnie zostawił. A jemu potrafiłabym wybaczyć kłamstwo i zdradę. Ostatnio z uwagi na prace spotykamy sie codziennie i codziennie wracam do domu ze złością i wściekłością na nią. Nie potrafię o niczym innym myślec. Jak sobie z tym poradzić?

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Pomoże Pani zrozumieć przeniesione emocje a także poradzić sobie z nimi. Szczególnie jeśli nadal kocha Pani byłego narzeczonego i nie ma możliwości odcięcia raniącej relacji.