Jak poradzić sobie z niechęcią do samego siebie?

Jestem pod opieką psychiatry (zab. odżywiania, zab. osobowości), obecnie przyjmuję Efectin i Trittico. Oczekuję na psychoterapię. Od jakiegoś czasu nie radzę sobie z sobą. Męczą mnie myśli samobójcze, dokonuje samookaleczeń (wczoraj butelką po piwie nabiłam sobie guza na głowie), upijam się żeby nie czuć. Nie mam wsparcia z zewnątrz, psychiatrze też nie potrafiłam powiedzieć co się dzieje, mimo, że chodzę do niej ponad 4 lata. Jestem obrzydliwa, gruba, beznadziejna. Nie wiem co z sobą zrobić.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w zmianie swojego życia na lepsze!

Justyna Sordyl-Grajcar

Witam głowa do góry, psychoterapia pomoże. Trzeba było od razu od niej zacząć, a nie od psychiatry.

lista skutków ubocznych Trittico i Efectinu nie wymienia zwiększenia masy ciała, to
jednak raziłbym spojrzeć na:
https://sprawdzlek.pl/trittico/
https://bazalekow.mp.pl/lek/51611,Efectin-ER-75-kapsulki-o-przedluzonym-uwalnianiu

Gdyby psychoterapia nie zaskoczyła pozostaje jeszcze hipnoterapia. Tutaj trzeba jednak uważać aby nie trafić w ręce hochsztaplerów.
Pozdrawiam