Jak poradzić sobie z nieświeżym oddechem?

Jak sobie radzić z bardzo nieświeżym oddechem? Zaznaczam, że zęby myję regularnie.

Oprócz mycia zębów należy myć również język (szczoteczka lub specjalnym przyrząd do jego mycia), oczyszczać przestrzenie zębowe nitką dentystyczna, płakać jamesa ustną plukankami . oprócz tego ważne jest przeprowadzenie zabiegów higienizacyjnych u stomatologa np zdjęcie kamienia. przyczyną świeżego oddechu mogą być również stany zapalne dziaseł, zatok, migd ałków podniebiennych, żołądka, płuc itp. Dieta również ma znaczenie.