Jak poradzić sobie z odstawieniem Miravilu?

Witam, próbowałem stopniowo odstawiać lek Miravil, i to wielokrotnie, ale za każdym razem barierą nie do pokonania jest skrajne rozdrażnienie, agresja i nadwrażliwość w momencie "zejścia" do 1/8 - 1/16 tabletki dziennie. Nadmienię, że zmniejszałem dawkę o 1/2 (np. z 1/4 do 1/8) po ok. dwóch tygodniach, zgodnie z zaleceniami lekarza psychiatry u którego się leczyłem. Dodatkowo cały czas biorę Absenor (leczę się na ChAD, nadwrażliwość psychiczną, lęki społeczne i depresję; wszystko to niezdiagnozowane) - on pomaga, dalej będę go stosował. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje odstawić leczenie pod okiem lekarza prowadzącego

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
jakiekolwiek zamiany w dawkowaniu leków zdecydowanie rekomenduję w oparciu o konsultację z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam