Jak poradzić sobie z otyłością brzuszną przy jednoczesnej niedowadze?

Witam jak mam schudnąć z brzucha mam otyłość brzuszna a jednocześnie niedowage. Lekarz zabronił mi dalej chudnac, brzuch nie chce schudnąć tylko inne części ciała wyglądam tragicznie. Jestem aktywna jeżdżę na rowerze rolkach tańczę pływam. Wiem co mam jeść bo jestem dietetykiem, co robić?

Witam, przede wszystkim należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy odstający brzuszek to jedynie tkanka tłuszczowa, czy jest wynikiem innych problemów. Może być tak że np ma Pani silne wzdęcia przez to odstaje brzuszek, może fizjologicznie ułożenie pętli jelita daje takie odczucie - jest też możliwych wiele innych przyczyn powiększonego brzuszka przy bardzo niskiej masie ciała. Podała Pani za mało informacji, żeby to ocenić. Zastanawia mnie czy Pani rodziła, czy nie ma Pani zaburzeń hormonalnych czy np pasożytów, pytań jest wiele.