Jak poradzić sobie z płaczliwością ponad rocznego dziecka?

Moja 14 miesięczna córka budzi sie co noc od 2 miesiecy i okropnie płacze czasem wręcz wrzeszczy i wyrywa sie od 2 do 3 godzin, probowalam juz wszystkiego zeby sprawdzić o co chodzi począwszy od podania picia, mleka, lulanie, noszenie głaskanie czasem nawet paracetamol ale nic nie pomaga

.Może ma okropne sny po oglądaniu telewizji ( jeśli ogląda a nie powinna) ) jeśli nie to można rozważyć wizytę u neurologa. Czy w dzień czasami ma wyłłączenia? takie zamyślenia?