Jak poradzić sobie z problemami i stresem?

Witam zyje w ciaglym stresie notorycznie chce misie plakac niedaje sobie rady jestem znerwicowana i zalamana mam odgroma problemuw z kturymi niedaje sobie rady mam mysli samobujcze jedyne co mnie cieszy to rze mam stala prace ktura kocham ale nie moge wybrnac ze swoich dluguw a takrze problemuw niemam nigdzie rzadnego wsparcia prosze o pomoc mam pultorarocznego synka niechce by zostal bez mamy

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zostawać samej i nie czekać.

Potrzebuje Pani specjalistycznej pomocy, a przede wszystkim zwyczajnej rozmowy z psychologiem, który byłby Pani pomocny w zobaczeniu przez Panią innej perspektywy
i że zawsze są rozwiązania, nawet teraz, gdy Pani tego teraz nie zauważa.

Już teraz, zachęcam Panią do skorzystania z bezpłatnego Kryzysowego Telefonu Zaufania, czynnego codziennie od godz. 14.00-22.00, gdzie udzielane jest wsparcie i
porady psychologiczne dla Osób w trudnej sytuacji emocjonalnej (po wstępnym rozpoznaniu sprawy)- można dzwonić z numerów stacjonarnych i komórkowych
z każdego miejsca w Polsce.

Proszę skorzystać z konsultacji psychologicznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego,
w ramach NFZ-tu.

Życzę Pani i Synkowi tylko dobrych Ludzi wokół,
irena.mielnik.madej@gmail.com