Jak poradzić sobie z problemami z żołądkiem i mdłościami?

Dzień dobry. Ostatnio często mam problemy z żołądkiem, nic mi nie smakuje, mdli mnie, jestem osłabiona i bolą mnie ręce i nogi. Często pojawiają się też na moim ciele czerwone swędzące plamy. Zrobiłam ostatnio pakiet badań i wyszła mi podwyższona fosfataza zasadowa (123), oraz monocyty (od kilku lat). Jestem 2 lata po usunięciu pęcherzyka. Czy ten wynik może być wskazówką, co się dzieje?

Gdzie mieszasz??. Masz symptomy wielu chorób a mianowicie od popularnych, niegroźnych schorzeń pasożytniczych przewodu pokarmowego do poważnych schorzeń typu idiopatycznego zapalenia stawów, Pani objawy chorobowe mogą być syndromem wielu chorób układowych. nie dam rady ich ogarnąć przez internet. przyjedź.