Jak poradzić sobie z problemem mówienia przez sen?

W nocy meczy mnie problem mowienia przez sen. Odkad lekarz psychiatra zapisal mi leki pinexet i efectin te nocne objawy bardzo sie nasilily. Mimo iz wedlug niego pinexet powinien zwalczac te objawy i mimo zalecen lekarza by zwiekszyć dawke to nasila sie i pojawily sie dodatkowo objawy psychoruchowe typu drgania i krzyczenia senne, lęki. Moj lekarz ciagle proponuje zwiekszenie dawek leku. Co robic by spac normalnie?

Witam. Myślę, że warto skonsultować się z innym lekarzem psychiatrą, jeśli powie to samo, to pewnie trzeba będzie się zastosować. Możliwe jednak, że będzie miał inne zalecenia. Proszę pamiętać, że każdy człowiek ma prawo wybrać sobie takiego lekarza, jakiego chce i jaki mu pomaga, nie ma przymusu "trzymania się" ciągle tego samego specjalisty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień Dobry Panu,

Zalecałabym Panu, by osobiście skonsultował Pan swoje symptomy (jako odpowiedź Pana organizmu na zaordynowane leczenie)
z lekarzem prowadzącym Pana.

Serdeczności i powodzenia Panu życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605