Jak poradzić sobie z przedwczesną ejakulacją?

Witam Mam poważny problem a mianowicie mam przedwczesny wytrysk.Wystarczy że partnerka dotknie ręką momentalnie dochodzę a co mówić o współżyciu.Proszę o poradę jakie są najskuteczniejsze leki na czy bez recepty.Pomocy

Dzień dobry!

Farmakologiczne leczenie wytrysku przedwczesnego prowadzi lekarz seksuolog, po wcześniejszej diagnozie, która wymaga osobistego kontaktu.

Pozdrawiam!