Jak poradzić sobie z przeszłością partnera?

Witam. Otoż mam problem z akceptacja przeszlosci mojej dziewczyny. Opowiem wszystko od poczatku. Martyna jest moją pierwszą powazna dziewczyna. Poznalismy sie na gadu-gadu. Bardzo ją kocham ale to co robila kiedys poprostu nie daje mi spokoju. Otóż wysylala ona swoje nagie zdjecia kilku facetom z ktorymi nie byla w zwiazku. Mowi ze teraz bardzo zaluje, placze jak to wspomina... Ale wtedy wysylala te zdj sama z siebie tak zeby zrobic im niespodzianke... Najgorsze jest w tym wszystkim to ze wiele razy sie o to pytalem na poczatku mowila ze nic takiego nie bylo, klamala... Po jakima czasie powiedziała mi niby wszystko o tych zdjeciach a tak na prawde to nie bylo wszystko... Dopiero za 5 razem dowiedziałem sie wszystkiego. Teraz nie mam do niej zaufania jestem bardzo podejrzliwy poniewaz robika to tez na poczatku naszej znajomości. Nie bylismy wtedy razem no ale eh... Bardzo ciezko mi sie z tym pogodzic. Ja mam 18 lat ona 16, ze mna stracila dziewictwo i wiem ze to to powinno sie liczyc ze w realu to ja bylem tym pierwszym. Ale te zdj na prawde nie daja spokoju cały czas myślę ze bylo cos jeszcze ze jeszcze czegos nw... Co mam zrobic?

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wynika, że Pana Dziewczyna również źle się czuje, z tym, co miało miejsce (nawet nie chciała Panu o tym opowiadać) wyniosła z tego trudną dla Niej lekcję..., i cóż, każdy ma prawo do popełniania błędów.

Co ma Pan zrobić?
Myślę, że taka zwyczajna rozmowa z psychologiem, byłaby dla Pana pomocna, celem rozwiania Pana obaw.

Serdeczności i radości dla Pana i Dziewczyny,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605