Jak poradzić sobie z suchą cerą po stosowaniu Aknenormin?

witam. Mija ponad 6 miesięcy od Kuracji AKNENORMINEM a ja nadal mam suchą cerę. Codziennie przez 6 miesięcy nawilżałem skórę, a ona nadal swędzi, jest ściągnięta, sucha. Kremy nawilżające pomagają na krótko. Piję 3-4 litry wody dziennie. Jak sobie poradzićz tym problemem ?

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej zgłosić się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można określić dalsze postepowanie

Polecam intensywnie parę razy dziennie nawilżać skórę kremem Obagi hydrate lub Bioderma sensibio i raz w tygodniu wykonac peeling enzymatyczny lub kawitacyjny u kosmetyczki.