Jak poradzić sobie z szybką zmianą humoru?

dzień dobry ,mam 19lat i problem który starsznie utrudnia mi życie od gimnazjum tz jestem strasznie nerwowa,ciągle zestresowana przez to juz 2 raz nie zdałam prawa jazdy juz 2 razy rozpłakałam się na egzaminie po nie zdaniu ,czuję sie beznadziejnie z tego powodu,instruktor uważa że dobrze jeżdzę a na egzaminie ogarnia mnie panika zaczynam się trząść cała , ale to nie tylko na egzaminie tym ale róznych egzaminach w szkole, w maju matura boje się że sobie nie poradzę .czuję się głupsza od wszystkich,tępa i wg ,jak coś mi nie wyjdzie zaczynam płakać jestem strasznie wrażliwa ,do wszystkiego podchodzę bardzo emocjonalnie. jak mogłabym sobie poradzić z tym problemem SAMA? czy wogulę da się? Wiele osób uważa że to błachy problem mówią żebym wyluzowała a ja nie potrafię

Witam Panią Serdecznie,

Zachęcałabym Panią do uczestnictwa w aktywnym treningu z poczucia własnej wartości, asertywności, autoprezentacji (czasami są takie organizowane bezpłatnie) albo skorzystania z pomocy psychologicznej, celem wzmocnienia swoich zasobów, które są w Pani i tylko czekają na Pani zarządzanie nimi.

Życzę Pani wszystkiego co dobre i piękne,
irena.mielnik.madej@gmail.com