Jak poradzić sobie z tym podrażnieniem twarzy?

Witam. W tamtym tygodniu miałem operację plastyczną. Po powrocie do domu , mimo, że byłem wciąż opuchnięty postanowiłem się ogolić maszynką elektryczną. niestety podrażniłem sobie skórę, choć nie wiem jakim cudem, na tyle że teraz wycieka mi ze skóry taki lepki, przeźroczysty płyn, po czym zamienia się w żółtawy strup. Skóra zaczerwieniona. Nie wiem jak to powstrzymać i czym smarować. Nakładam krem Bepanthen ale to nic nie daje . Lekarka doradza mi przemywanie wodą z solą, ale to też nic nie daje. Mam jechać za tydzień na kontrole ale z taką ropiejąca zastrupioną twarzą z domu nie wyjdę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.