Jak poradzić sobie z tym problemem w czasie stosunku?

Witam, mam pewien problem odnośnie spraw łóżkowych, przejdę do sedna... Podczas robienia mi przyjemności przez partnerkę ręką lub ustami możemy się w ten sposób bawić i bawić, natomiast jeśli dojdzie do wsadzenia prącia do pochwy to automatycznie dochodzę, dodam,że swoją przygodę zacząłem dosyć niedawno, a sam mam 20 lat, możecie mi pomóc cóż uczynić by tak się nie działo?

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
przyczyn przedwczesnego wytrysku (bo tak nazywa się ta dysfunkcja seksualna) jest kilka. W zdecydowanej większości przypadków są to problemy o podłożu psychogennym i jako takimi należy się zająć. Proponuję rozważenie wizyty u psychologa-seksuologa w celu szczegółowego omówienia tematu i rozpoczęcia leczenia. Nierzadko pojawia się konieczność sięgnięcia po farmakoterapię, ale ocena takiego kroku należy do terapeuty prowadzącego.
Pozdrawiam.