Jak poradzić sobie z zaczerwienieniami na skórze twarzy?

mam problemy z twarzą to znaczy mam zaczerwienione policzki nos czoło leczę się u dermatologa ale nic mi nie pomaga proszę o pomoc

Dzień dobry,

Proszę się zgłosić na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Powodem zaczerwienienia mogą być rozszerzone naczynka na twarzy, które można zamknąć laserem medycznym np Gemini. Ważną kwestią jest również pielęgnacja domowa dobrana odpowiednio do rodzaju cery.

Pozdrawiam serdecznie.