Jak poradzić sobie z zakwasami po forsownym treningu?

Witam, w dniu wczorajszym byłam na siłowni na początek spacer po bieżni, a pózniej trening nóg. Robiłam odwociciel i przywodziciel. Dzisiaj boli mnie w pachwinach tak, ze chodzić nie moge, a jakikolwiek wysiłek to ogromny ból. Czy to zakwasy? Jak sobie z tym poradzić?

Dzień dobry,

polecam na przemiennie gorący i zimny prysznic, który poprawi krążenie krwi. Do tego warto wzbogacić swój jadłospis w wiście (obniżają stężenie związków prozapalnych, zawierają witaminę C), warzywa oraz białko. Proszę pamiętać także o odpowiednim nawodnieniu organizmu.

Pozdrawiam