Jak poradzić sobie z zazdrością i odzyskaniem pewności w związku?

Jak poradzić sobie z zazdrością i odzyskaniem pewności w związku.

Witam Pana. Trudno mi odnieść się do jednego wyłącznie zdania, które Pan umieścił w swoim poście. Być może mówi ono o naruszonym poczuciu bezpieczeństwa. Warto zbadać źródła tego co Pan obecnie odczuwa. Czy bierze się to z obecnej sytuacji, czy może wynika z Pana wcześniejszych doświadczeń. Jeśli samemu trudno będzie Panu to rozstrzygnąć to może rozważy Pan spotkanie bezpośrednie u psychologa. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Stawia Pan bardzo ważne pytanie, ale nie przedstawia żadnych informacji, które mogłyby pomóc Panu odpowiedzieć. Na takie pytania nie ma żadnej jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Jeśli ma Pan problemy z własna zazdrością i niepewnością, to być może jest to temat na indywidualną konsultację z psychologiem, który zbierze od Pana podstawowe informacje i będzie mógł wtedy udzielić Panu porady.

http://www.gabinetzmian.pl

Dzień dobry.
Niestety, nie jest możliwe udzielenie Panu odpowiedzi na podstawie jednego zamieszczonego zdania.
Do tego potrzebna jest rozmowa (zapewne nie jedna) z psychoterapeutą , podczas której mógłby Pan wraz z nim poszukać odpowiedzi na to pytanie i w dalszym etapie pracować nad zmianą w poruszonym przez Pana temacie.

Sugeruję więc umówienie się na spotkanie ze specjalistą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Agnieszka Dymska
Psycholog, psychoterapeuta.

Dzień dobry, nie sposób udzielić odpowiedzi na tak ogólne pytanie. Jeżeli problem jest długotrwały, utrudnia panu codzienne funkcjonowanie i chce pan coś z nim zrobić zachęcam do kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą w celu postawienia pełnej diagnozy. Specjalista zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.