Jak poradzić sobie z zazdrością w związku młodych osób?

Zacznę od tego ze spotykam się z facetem 1,5 roku aczkolwiek nasza relacja opiera się tylko na seksie..Nie będę ukrywać,ze nie jest już dla mnie obojętny ,a co on czuje tez ciężko się domyśleć. Od jego przyjaciela wiem,ze działam na niego jak żadna inna i,ze był zazdrosny. Raz się nawet to wydało jak widział mnie z kolega a później do mnie napisał żebym sobie poszła do niego;) nie mamy ze sobą kontaktu tak na codzień i chyba próbujemy sobie nawzajem pokazać ze mamy wylane,dodam ze zaczął pisał do moich najbliższych koleżanek i wie,ze się przyjaźnimy i to logiczne ze mi o tym powiedzą,wiec myśle ze zrobił to specjalnie prawdopodobnie po to aby mnie wkurzyć. Było to dla mnie przykre bo dla nich był miły,próbował rozmawiać a dla mnie za każdym razem jest zimny,oschły,nie napisze tak po prostu i ja również tego nie robię. Ale za to jak już się spotkamy to naprawdę jest super,jest nam dobrze razem w łóżku:) zawsze wtedy o wszystko wypytuje..wiec czemu nie może do mnie od tak napisać? Przecież ja bym go nie olała..teraz przez dwa tygodnie nie mieliśmy żadnego kontaktu wczoraj się odezwałam bo się już stęskniłam i napisałam kiedy się widzimy a on ze nie wie. Ja nie odpisałam już na to a wiec on za chwile „nie miałaś nikogo innnego przez weekend?” A ja ze co to za pytanie a on normalne a ja na to ze potrzebuje kogoś na teraz . A on ze teraz nie ma jak.. Nie wiem czy on chce mnie wkurzyć czy o co mu chodzi...

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji, wynika, że spotykacie się Państwo w celach realizacji potrzeby seksualnej.
Domniemam, że oboje z Państwa obawiacie się poruszyć ten wątek, o tym, że wytworzyła się między Wami więź uczuciowa.
Pani Partner, tak jak i Pani badacie się wzajemnie, na ile Wam na Sobie zależy.

Nie pozostaje nic innego, jak podjąć wyzwanie szczerej, otwartej rozmowy z Chłopakiem, celem nazwania Waszej relacji.

Może warto byłoby rozważyć rozmowę z Psychologiem?

Wspieram Panią mentalnie, życząc Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605