Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak poradzić sobie ze stratą ukochanego psa?

Witam, wczoraj straciłam niespodziewanie mojego ukochanego psa. Nie umiem sobie z tym poradzić, jestem na lekach uspokajających, bo ciężko mi się funkcjonuje i nie mogę spać. Staram się normalnie funkcjonować, chodzę do pracy, ale jest mi bardzo ciężko, czy uzyskam pomoc w ośrodku interwencji kryzysowej, czuję, że mogę nie poradzić sobie sama...
KOBIETA, 24 LAT 3 miesiące temu

Rodzina dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzinie dzieci autystycznych.

Dzień Doby Pani,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy zrozumienia, z powodu niespodziewanej straty Pani ukochanego psa.

Polecam skorzystać ze wsparcia psychologicznego, w Kryzysowym Telefonie Zaufania, pod bezpłatnym nr 116 123, czynnym codziennie, w godz. 14.00.-22.00. Jest to oferta dla Osób dorosłych, w kryzysie emocjonalnym, potrzebującym rozmowy i wsparcia psychologicznego.

Z przesłaniem tego, czego Pani najbardziej teraz potrzeba, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0

Witam,

pomoc można uzyskać w Poradni zdrowia Psychicznego lub w placówkach interwencji kryzysowej. Strata ukochanego przyjaciela "psa" porównywalna jest do straty bliskiej osoby, więź emocjonalna, odczuwanie smutku pogrąża osobę po stracie w żałobie, rok potrzeba na pogodzenie się zaistniałą sytuacją. Wskazane jest wsparcie specjalistyczne.

Pozdrawiam serdecznie

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety