Jak poradzić sobie ze stratą ukochanego psa?

Witam, wczoraj straciłam niespodziewanie mojego ukochanego psa. Nie umiem sobie z tym poradzić, jestem na lekach uspokajających, bo ciężko mi się funkcjonuje i nie mogę spać. Staram się normalnie funkcjonować, chodzę do pracy, ale jest mi bardzo ciężko, czy uzyskam pomoc w ośrodku interwencji kryzysowej, czuję, że mogę nie poradzić sobie sama...

Dzień Doby Pani,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy zrozumienia, z powodu niespodziewanej straty Pani ukochanego psa.

Polecam skorzystać ze wsparcia psychologicznego, w Kryzysowym Telefonie Zaufania,
pod bezpłatnym nr 116 123, czynnym codziennie, w godz. 14.00.-22.00.
Jest to oferta dla Osób dorosłych, w kryzysie emocjonalnym, potrzebującym rozmowy i wsparcia psychologicznego.

Z przesłaniem tego, czego Pani najbardziej teraz potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

pomoc można uzyskać w Poradni zdrowia Psychicznego lub w placówkach interwencji kryzysowej. Strata ukochanego przyjaciela "psa" porównywalna jest do straty bliskiej osoby, więź emocjonalna, odczuwanie smutku pogrąża osobę po stracie w żałobie, rok potrzeba na pogodzenie się zaistniałą sytuacją. Wskazane jest wsparcie specjalistyczne.

Pozdrawiam serdecznie

Witam,

Jak najbardziej uzyska Pani pomoc w Ośrodku Interwencji Kryzysowej lub w Kryzysowym Telefonie Zaufania.
Kto nie miał czworonoga nigdy nie zrozumie że jest prawdziwym członkiem rodziny, po którym też przechodzimy żałobę.

Pozdrawiam
Karolina Kapias
www.strefarozwoju.org.pl