Jak poradzić sobie ze stresem po rozstaniu?

Witam mam taki problem, ze rozstalam sie z chlopakiem zle mnie traktowal od roku czasu, a ja nadal go kocham ale nie moge z nim byc, bo tak sie nie da zyc ... w chwili obecnej jestem zestresowana i stresuje sie miedzy ludzmi towarzyszy mi szybkie bicie serca, strach, robi mi sie goraco nie wiem jak sobie z tym poradzic czesto chce mi sie plakac

Witam, jeżeli ma Pani trudności z przepracowaniem samemu rozstania z partnerem to powinna Pani skorzystać z konsultacji psychoterapeutycznej, szczególnie, że jak Pani pisze jest Pani zestresowana i zaczynaję temu towarzyszyć strach i inne odczucia.
Psychoterapeuta powinien być także w stanie nauczyć Panią technik
odstresowywania się np- treningu autogennego. To ważne bo jeżeli nie skorzysta Pani z takiej pomocy to mogą się pojawić inne symptomy czy zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu.
Pozdrawiam