Jak poradzić sobie ze zbyt wczesnym wytryskiem?

Mam zbyt wczesny wytrysk i jak wiadomo po wytrysku potrzeba trochę przerwy, ale niestety po tym wytrysku (i po przerwie ) penis nie jest w najlepszym wzwodzie, a jak zaczynam ubierać prezerwatywę to już zaczyna kompletnie opadać... Czy jest jakaś metoda, aby się tak podniecić, aby penis stał na baczność? Może stres, że penis nie staje powoduje, że nie chce stać? Co mam robić? Proszę o jakieś porady. Miło by było gdybym dostał odpowiedź jak poradzić sobie z zbyt wczesnym wytryskiem. Lat: 19.

Lek. Artur JeliĹski

Istnieją również liczne metody treningowe, które stosowane regularnie mogą przynosić istotną poprawę umiejętności kontroli momentu wytrysku. Jednakże u młodych mężczyzn, współżyjących nieregularnie, stosunkowo krótki czas trwania zbliżenia i niewielka kontrola nad momentem wytrysku są niejako naturalne. Często problem samoistnie ustępuje wraz z mijającym czasem, rosnącym doświadczeniem, regularnym współżyciem i rosnącą wiedzą. Pozdrawiam!

Witam, jest kilka sposobów terapii:
1) masturbacja ok. 2 godz. przed spodziewanym współżyciem lub odbycie drugiego stosunku jakiś czas po pierwszym (ten drugi na ogół jest dłuższy).
2) ćwiczenia (długa - 10 - 15 min masturbacja bez dopuszczania do wytrysku w międzyczasie)
3) wizyta u urologa lub seksuologa i leczenie farmakologiczne. Stosuje się środki miejscowo zmniejszające wrażliwość na bodźce (kremy, żele) lub w pewnych przypadkach leki doustne. UWAGA ! Ostatnio wprowadzono do leczenia lek specjalnie skonstruowany do leczenia tej dolegliwości - dapoksetyna. Pozdrawiam RH

Witam, jest kilka sposobów terapii:
1) masturbacja ok. 2 godz. przed spodziewanym współżyciem lub odbycie drugiego stosunku jakiś czas po pierwszym (ten drugi na ogół jest dłuższy).
2) ćwiczenia (długa - 10 - 15 min masturbacja bez dopuszczania do wytrysku w międzyczasie)
3) wizyta u urologa lub seksuologa i leczenie farmakologiczne. Stosuje się środki miejscowo zmniejszające wrażliwość na bodźce (kremy, żele) lub w pewnych przypadkach leki doustne. UWAGA ! Ostatnio wprowadzono do leczenia lek specjalnie skonstruowany do leczenia tej dolegliwości - dapoksetyna. Pozdrawiam RH