Jak postąpić przy opuchliźnie stopy?

Witam, tydzień temu źle stanęłam na schodach i na mojej stopie pokazała się straszna opuchlizna, było to późnym wieczorem w sobotę, więc nie pojechałam do lekarza myśląc, że opuchlizna zejdzie po kilku dniach. Obolałe miejsce smarowałam regularnie maścmi Altacet/Arcalen i nosiłam opaskę uciskową zakupioną w aptece. Przez 4 dni nie chodziłam w ogóle ponieważ stawanie sprawiało mi straszny ból później próbowałam robić pierwsze kroki. Dziś ponieważ minął ponad tydzień od zdarzenia a stopa w części śródstopia nadal boli i chodzę raczej posuwając nogę niż tak jak się to robi normalnie, wykonałam zdjęcia RTG jednak sama nie potrafie nic na nich zobaczyć a terminy wizyt u ortopedy są bardzo odległe. Czy mogę prosić o zerknięcie na zdjęcia rentgenowskei i ew. wskazówki co powinnam zrobić? Na zdjęciu (link poniżej) zaznaczyłam bolesny obszar. Z góry dziękuje za pomoc. https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/39739897_297311474184930_2330756903317012480_n.jpg?_nc_cat=0

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety zdj nie działa proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć