Jak postąpić w przypadku skrzepów z krwią wypadających z odbytu?

Mam pytanie ostatnio mialam hemoroidy zewnetrzne nie wiem czy nie wyleczylam do końca ale od jakiegoś czasu zauważyłam że nawet jak oddaje gazy to leca mi skrzepy z krwią mam bólprzy dłuższym siedzeniu nie wiem co robic prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i ocena Ew wskazania do wizyty u proktologa