Jak postępować po kolejnym zerwaniu ACL?

Zerwałem ponownie acl. Wcześniej miałem robione 10 lat temu dwupęczkowo na śrubach biowchłanialnych. Czy teraz potrzebuje przed właściwą rekonstrukcją "zasklepić" otwory po śrubach, żeby można było wkręcić nowe? Czy internal bracing robi się na przeszczepach (zerwanie półtora roku temu) i czy na podstawie MR można zakwalifikować pacjenta, że nadaje się na ten internal bracing?

Nie, nie musi Pan "zasklepiać" otworów. Na podstawie MR oraz na podstawie badania klinicznego. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.