Jak postępować po kopnięciu prądem?

Witam, Dziś podczas naprawy gniazdka elektrycznego lekko kopnął mnie prąd w lewą rękę, poczułam porażenie przez całą rękę, przez jakiś czas była zdretwiała. Wieczorem zauważyłam, że lekko mi siniała, czy to możliwe, że to od tego porażenie, czy koniecznie jest wybranie się do lekarza? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Jeśli ma Pani jakiekolwiek zaburzenia czucia lub zgłaszane przez Panią objawy nasilają się, warto udać się do lekarza, aby rękę obejrzał i zalecił odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz
specjalista endokrynolog
specjalista diabetolog
specjalista chorób wewnętrznych