Jak postępować po poronieniu u 22-latki?

Witam. Poronilam w nocy z 14/15 września byłam na izbie przyjęć w szpitalu i stwierdzili że to poronienie w toku i mam się po 3 dniach udać do ginekologa żeby sprawdzić czy będzie trzeba wykonać łyzeczkowanie podali mi nr do przychodni przyszpitalnej kobiety w rejestracji nie wiedzą gdzie mnie zapisać do ginekologa czy do poradni zajmującej się patologia ciazy. I mam takie pytanie czy musi to być dokładnie po 3 dniach czy może być to później i czy mogę po prostu pójść obojetnie do jakiego ginekologa ?

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani pójść do obojętnie jakiego ginekologa i dobrze, jeśli byłoby to mniej więcej za 3 dni.