Jak postępować po uderzeniu w klatkę piersiową?

Witam parę dni temu uderzyłem się w klatkę piersiową mam złamane 8 żebro z lewej strony. Trzy dni temu przewoziłem dużą komodę padał deszcz uderzyła mnie rogiem ostrym w klatkę piersiową.Mam zdjęcie RTG na płycie nikt nie chciał mnie przyjąć ani szpital miejski ani nawet przychodnie udałem się prywatnie użyłem karty Medicover udało się.Lekarz przepisał mi Leki po których bardzo mnie boli głowa nerki wątroba i cały brzuch Omeprazole 20mg, Ketonal forte 100 mg 2×1 i Tramapar 37,5mg+325mg proszę o

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie zgłosić się do lekarza. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć a jakie ciśnienie tętnicze?