Jak postępować po wstawieniu implantu w kręgosłupie?

Witam serdecznie. 4dni temu mialem operacje kegoslupa na odcinku L4 /L5, zostal mi wstawiony implant na wzor litery L. Mialem przepukline 7mm operowana tradycyjna metoda. Moje pytanie brzmi czy juz chodzac po domku w ramach cwiczen co 1,5godz 5min to zle? Drugie pyyanie to piecze mnie nieraz okolica kosci pgonowej lub sponaja mi sie miesnie z prawej strony plecow. To zle?? Dziekuje za podpowiedz

Najlepiej byloby, ale stosować zalecenia, które wydaje lekarz po zabiegu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.