Jak postępować po wypadku męża?

am ,blagam o pomoc bo nie mam juz sil. trzy tygodnie temu maz mial wypadek przy pracy. wybuchla piaskarka. pokrywa piaskarki przeciela posladek do kosci. lekarze czekali 5 godzin. jest ogromna martwica . co kilka dni wycinaja martwa skore. tydzien temu zamontowali urzadzenie vivano tec. wczoraj maz zglosil hirurgowi ze smierdzi bardzo. ku zdziwieniu lekarza okazuje sie ze skora gnije. z powrotem na tydzien zalozono maszyne. co robic?

Lek. Michał Lenard

Niestety, niewiele mogę Pani doradzić na odległość. Zapewne lekarze Pani męża robią co w ich mocy, dlatego sugeruję stosować się ściśle do ich zaleceń. Pozdrawiam!