Jak postępować po wypadnięciu szwu po częściowym obrzezaniu?

Witam, 2 dni temu(1.02.2017) miałem zabieg częściowego obrzezania. Mam założone około 20 szwów rozpuszczalnych. Dzisiaj mi jedna wypadła. Kontrole mam dopiero 15.02.2017. Nie wiem czy udać się do lekarza szybciej , czy taka sytuacja będzie miała wpływ na gojenie ?

Taka sytuacja nie powinna mieć wpływu na przebieg gojenie. Jeśli nic innego niepokojącego z raną i okolicą rany się nie dzieje proszę zgłosić się na kontrolną wizytę według zaleceń.