Jak postępować po zabiegu oczyszczającym?

Dzień dobry, 4 dni temu miałam wykonany salipeel lic . W pierwszy dzień pi zabiegu nie zastosowałam żadnego kremu z filtrem tylko zwykły nawilżający. Skóra się złuszcza delikatnie a w miejscach (głównie na brodzie) gdzie zeszła, powstały mi lekko brązowe plamy. Czy to na skutek braku kremu z filtrem w początkowej fazie? Co powinnam teraz z tym zrobić?

Dzień dobry, najprawdopodobniej powstałe plamy świadczą o braku odpowiedniej ochrony przez słońcem. Z czasem przebarwienia będzie można próbować usunąć odpowiednio dobranymi peelingami lub przy pomocy laseroterapii. Jeżeli problem nadal istnieje, powinna Pani skonsultować go z dermatologiem / kosmetologiem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.