Jak postępować po złamaniu barku?

Dzień dobry, Półtora roku temu doznałem kontuzji barku, w wyniku swojej nieuwagi co skończyło sie wpadniemy na słup. Przez pół roku męczyłem się z intensywnym bólem barku i odwiedziłem wielu ortopedów z tym problemem. Miałem robiony i RTG i USG i nie wykazało żadnym zmian. Niestety do tej pory borykam się z tym problemem. Są dni gdy jest w porządku ale są okresu gdy ból jest bardzo intensywny. Wydaje mi się że często przy zmianie pogody czy łapaniu chorób (przeziębień). Co mogę z tym zrobić?

Radzę jeszcze w tej sprawie skonsultować się z lekarzem specjalistą rehabilitacji. On po bezpośrednim badaniu zaleci dalszy sposób postępowania, zapewne jakieś zabiegi rehabilitacyjne.